Управління соціального захисту населення адміністрації Київського району ХМР

Інформація щодо заборгованості з виплати заробітної плати в Київському районі м. Харкова

За статистичними даними сума заборгованості з виплати заробітної плати у Київському районі м. Харкова станом на 01.07.2021 склала 265611,3 тис. грн. (13 підприємств) з яких 260556,4 або 98,1% заборгованість перед працівниками Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Протягом липня заборгованість з виплати заробітної плати у районі зменшилась на 2511,2 тис.грн.

Зменшили заборгованість протягом липня:

ХДАВП на 2188,5 тис.грн., ДП «ПівдендіпроНДІавіапром» на 283,0 тис.грн., НВП Хартрон-Енерго ЛТД на 39,5 тис.грн. Погасило заборгованість у сумі 0,2 тис.грн. ГО Гуманітарний центр ХАББАРДА.

Основними боржниками залишаються:

ХДАВП – станом на 28.07.21 заборгованість складає 258367,9 тис.грн. У квітні поточного року на підприємстві змінилося керівництво. ДП «Укроборонпромом» затверджено план антикризових заходів для Харківського авіапідприємства. Графік погашення заборгованості з виплати заробітної знаходиться на узгодженні у профільному міністерстві.

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка – 819,4 тис.грн., з яких 24,1 тис.грн. позабюджетна кредиторська заборгованість у зв’язку з ліквідацією Наукового Центру ХНТУСГ. Може бути погашена лише в судовому порядку, що передбачено абз.2 п.4 ст.48 Бюджетного кодексу України. Решта заборгованість (795,3 тис.грн.) заборгованість співробітникам університету за травень 2021 року у зв’язку з відсутністю позабюджетних коштів. На даний час Університет знаходиться у стадії реорганізації. Реорганізація проводиться у межах Плану заходів з реорганізації. Станом на 01.07.21 надано графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати у 2021 році.

Комунальним підприємством «Харківський міський центр нерухомості» надано графік погашення заборгованості, де планується погасити борги протягом серпня 2021 року.

ДП «ПівдендіпроНДІавіапром» та НВП Хартрон-Енерго ЛТД буде погашати заборгованість перед працівниками по мірі надходження коштів. Графіки не розроблено.

Графік погашення боргів Товариствами НДіПІ цивільного будівництва «Східбудпроект» та «Харківський спеціалізований науково-реставраційний інститут «Укрсхідпроектреставрація» буде надано до кінця липня 2021 року.

Усіх керівників підприємств – боржників району попереджено про персональну відповідальність за порушення встановлених чинним законодавством України строків виплати заробітної плати.