• Головна
 • Перелік послуг у сфері соціальної політики

Перелік послуг у сфері соціальної політики

 1. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.
 2. Установлення статусу, видача посвідчень учасникам війни.
 3. Установлення статусу, видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни.
 4. Установлення статусу, видача посвідчень постраждалим учасникам Революції Гідності.
 5. Установлення статусу, видача посвідчень членам сім’ї загиблого ветерана війни.
 6. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.
 7. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 8. Видача довідки про право на пільги відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
 9. Видача листа талонів на право одержання особами з інвалідністю внаслідок війни та учасниками Революції Гідності проїзних документів (квитків).
 10. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки та вартості санаторно-курортного лікування.
 11. Узяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 12. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю I та II груп з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 13. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 14. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 15. Грошова компенсація вартості проїзду постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад.
 16. Узяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».
 17. Узяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій, або осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 6 та п. 1 ч. 2 ст. 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 18. Узяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 19. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні».
 20. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 21. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
 22. Прийом документів на оформлення посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 23. Прийом документів від громадян України із числа осіб з інвалідністю внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, для видачі довідки про заробітну плату, одержану працівниками за роботу в зоні відчуження
  в 1986–1990 роках, та направлення їх на розгляд до регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників (якщо підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника).
 24. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 25. Прийом документів на забезпечення допоміжними засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 26. Видача направлення на проходження обласної медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілями.
 27. Призначення виплат особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 28. Призначення відшкодування один раз на рік вартості проїзду в міжміському транспорті до будь-якого населеного пункту України й у зворотному напрямку (без урахування пересадок) громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які належать до категорій 1 та 2.
 29. Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.
 30. Прийом документів на виплату одноразової грошової допомоги постраждалим і внутрішньо переміщеним особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, що спричинені соціальним становищем, у результаті яких особа частково або повністю не має здатності (не набула здатності або втратила її) або можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя і брати участь у суспільному житті.
 31. Прийом документів для призначення одноразової грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення деяким категоріям осіб.
 32. Оформлення документів для отримання путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни та праці.
 33. Оформлення документів для отримання путівки на влаштування до психоневрологічного інтернату.
 34. Виплата одноразової допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна.
 35. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.
 36. Призначення матеріальної допомоги на поховання померлих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мали особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності.
 37. Призначення одноразової допомоги дружині (чоловіку) і дітям (до 18 років) померлих осіб, які мали особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
 38. Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.
 39. Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соціальну допомогу.
 40. Прийом заяв про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
 41. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 42. Призначення державної допомоги при народженні дитини.
 43. Призначення компенсації за послугу «муніципальна няня».
 44. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку або піклування.
 45. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 46. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.
 47. Призначення державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника.
 48. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.
 49. Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, бойових дій та збройного конфлікту.
 50. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 51. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або II груп унаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії медичного закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 52. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю та надбавки на догляд.
 53. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.
 54. Допомога на поховання в разі смерті особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю віком до 18 років членам її сім’ї або особі, яка здійснила поховання.
 55. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або їх місце проживання / перебування невідоме.
 56. Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення
  батьків-вихователів і прийомних батьків за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «Гроші ходять за дитиною».
 57. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
 58. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 59. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.
 60. Прийом заяв про призначення та надання житлової субсидії.
 61. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».
 62. Виплата одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
 63. Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 64. Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.
 65. Внесення до списків окремих категорій громадян, які мають право на додаткові соціальні гарантії на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, послуг з обслуговування пристроїв замково-переговорного зв’язку (домофонів).
 66. Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
 67. Професійна адаптація осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.
 68. Призначення одноразової допомоги на поховання особи, яка отримувала допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».
 69. Видача посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги, передбачені Законом України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917–1991 років».
 70. Призначення одноразової натуральної допомоги або грошової компенсації вартості «пакунка малюка».
 71. Призначення одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим унаслідок дії вибухонебезпечних предметів.
 72. Призначення щорічної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим унаслідок дії вибухонебезпечних предметів.
 73. Призначення компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб.
 74. Складання акта встановлення факту здійснення догляду за зверненнями осіб з інвалідністю І або II груп або особи, яка здійснює догляд за особою, яка має потребу в ньому.