• Головна
  • Програма сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2017-2020 роки
  • Додаток 8 «Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги одному із членів сім’ї померлого, який мав статус учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах або учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (або особі, яка зобов’язалася його поховати)»

Додаток 8 «Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги одному із членів сім’ї померлого, який мав статус учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах або учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (або особі, яка зобов’язалася його поховати)»

 

Додаток  8

до Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова
на 2017-2020 роки

(до пп. 8.1.4, 8.1.5, 8.1.10 розділу 8 «Підтримка  соціально послаблених верств населення»)

у редакції рішення 30 сесії Харківської міської ради 7 скликання

від 16.10.2019 № _____/19

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про надання одноразової адресної грошової допомоги

одному із членів сім’ї померлого, який мав статус учасника ліквідації

наслідків аварії на ЧАЕС, учасника бойових дій в Афганістані та інших

локальних війнах або учасника бойових дій у зоні проведення

антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної

безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації

у Донецькій та Луганській областях (або особі,

яка зобов’язалася його поховати)

 

1.Загальна частина

1.1. Положення про надання одноразової адресної грошової допомоги одному із членів сім’ї померлого, який мав статус учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах або учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (або особі, яка зобов’язалася його поховати) (далі – Положення) визначає порядок надання одноразової адресної грошової допомоги (далі – грошова допомога) одному із членів сім’ї померлого (або особі, яка зобов’язалася його поховати), який при житті мав статус:

учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (виключно 1, 2-А та 3-А категорій);

учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах;

учасника бойових дій у районі проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

1.2. Грошова допомога надається в межах витрат, передбачених на зазначені цілі кошторисом витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки на поточний рік.

1.3. Питання надання грошової допомоги розглядається Управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за дорученням міського голови за наявності таких документів:

особистої заяви одного із членів сім’ї померлого або особи, яка зобов’язалася його поховати;

довідки про реєстрацію місця проживання заявника (оригінал);

копії свідоцтва про смерть громадянина, який мав статус учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (виключно 1, 2-А та 3-А категорій), учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах або учасника бойових дій у районі проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

копії посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (виключно 1, 2-А та 3-А категорій), учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах або учасника бойових дій у районі проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

копії паспорта заявника (1, 2, 11 сторінки);

копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

клопотання Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) при зверненні одного із членів сім’ї (або особи, яка зобов’язалася його поховати) померлого учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах;

клопотання управлінь праці та соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради при зверненні одного із членів сім’ї (або особи, яка зобов’язалася його поховати) померлого учасника бойових дій у районі проведення антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

копії договору-замовлення про організацію та проведення поховання (при зверненні особи, яка зобов’язалася поховати померлого). У разі, якщо замовником організації та проведення поховання є третя особа, від неї на ім’я заявника надається письмова заява про право оформити та отримати одноразову адресну грошову допомогу.

1.4. Довідки про реєстрацію місця проживання заявника громадянами не надаються, а формуються за їх згодою з Реєстру територіальної громади міста Харкова у формі електронного документа авторизованими користувачами – посадовими особами Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за допомогою веб-сайту «Портал електронних сервісів міста Харкова» з використанням електронного цифрового підпису.

1.5. До членів сім’ї належать особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (ст. 3 Сімейного кодексу України).

1.6. Грошова допомога у зв’язку зі смертю вищезазначених категорій осіб надається одноразово.

2.Порядок виплати грошової допомоги

2.1. Грошова допомога надається заявнику готівкою через касу Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради чи перераховується за місцем реєстрації заявника поштовим переказом.

2.2. Витрати, пов’язані з веденням листування щодо надання громадянам грошової допомоги (конверти), здійснюються готівковою виплатою через касу управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та перерахуванням грошової допомоги поштовим переказом за рахунок коштів, передбачених кошторисом витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки на поточний рік.

 

Директор Департаменту праці

та соціальної політики                                                                               Л.В. БОЛГОВА