Додаток 12 «Положення про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги двірникам та робітникам аварійно-диспетчерських служб комунальних підприємств, зайнятим обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Харкова, для відпочинку їх неповнолітніх дітей влітку у дитячому оздоровчому таборі».

Додаток 12

до Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова
на 2017-2020 роки

(до пп. 8.3.8 розділу 8 «Підтримка  соціально послаблених верств населення»)

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги

двірникам та робітникам аварійно-диспетчерських служб комунальних

підприємств, зайнятих обслуговуванням житлового фонду комунальної

власності територіальної громади міста Харкова, для відпочинку

їх неповнолітніх дітей влітку в дитячому оздоровчому таборі

 

1. Загальна частина

1.1. Положення про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги двірникам та робітникам аварійно-диспетчерських служб комунальних підприємств, зайнятих обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Харкова, для відпочинку їх неповнолітніх дітей влітку в дитячому оздоровчому таборі (далі – Положення) розроблено з метою збереження наявного кадрового потенціалу, залучення двірників та робітників аварійно-диспетчерських служб для роботи в комунальних  підприємствах, підвищення їх соціального статусу та рівня життя, стимулювання працівників та підвищення їх мотивації до плідної праці через надання одноразової адресної грошової допомоги (далі – грошова допомога) з оплати літнього відпочинку у дитячому оздоровчому таборі їх неповнолітніх дітей.

1.2. Положення визначає порядок надання одноразової адресної грошової допомоги двірникам та робітникам аварійно-диспетчерських служб комунальних  підприємств, зайнятих обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Харкова (далі – робітники),  на придбання путівок для своїх неповнолітніх дітей до дитячого оздоровчого табору.   

1.3. Грошова допомога надається робітникам у межах витрат, передбачених на зазначені цілі кошторисом витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки  на поточний рік.

2.Порядок надання грошової допомоги

 2.1. Грошова допомога надається робітнику, який зареєстрований на території міста Харкова. Якщо в сім’ї працює два або більше робітників, грошова допомога надається лише одному з членів сім’ї. У випадку, якщо в сім’ї виховується двоє або більше дітей, грошова допомога надається також одному з членів сім’ї на кожну дитину, яка потребує оздоровлення в дитячому таборі.

2.2. Підставою для надання грошової допомоги є поіменні списки робітників (у паперовому вигляді та на електронному носії), які формуються Департаментом житлового господарства Харківської міської ради, з подальшою передачею їх разом із супровідним листом до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

2.3. До списків включаються робітники, які мають на вихованні дітей віком від 7 до 15 років включно.

2.4. До списків додаються такі документи: свідоцтва про народження дітей, копії паспортів (1, 2, 11 сторінки) та копії довідок про присвоєння ідентифікаційних  номерів робітникам, зазначених у списках. Якщо вищевказані документи відсутні, робітник з поіменного списку виключається.

2.5. Розмір грошової допомоги передбачається кошторисом витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення  міста Харкова на 2017-2020 роки на поточний рік.

3.Порядок виплати грошової допомоги

3.1. Виплата грошової допомоги проводиться на підставі наказу  заступника директора Департаменту – начальника управління праці та  соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

3.2. Грошова допомога надається робітникам готівкою, через касу управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за наявності паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного  номера.

4.Заключні положення

 4.1. Відповідальність за достовірність списків несе Департамент житлового господарства Харківської міської ради.

 

 

Директор Департаменту праці

та соціальної політики                                                                               Л.В. БОЛГОВА