Додаток 24 «Положення про відшкодування витрат підприємств міського наземного пасажирського електротранспорту за надання додаткових соціальних гарантій -права пільгового проїзду у міському наземному пасажирському електротранспорті учням середніх та загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова».

Додаток 24

до Програми сприяння безпечній життєдіяльності 

у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки

(до підпункту а п. 9.3 розділу 9 «Додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян»)

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відшкодування витрат за надання додаткових соціальних гарантій – права пільгового проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті учням закладів загальної середньої освіти міста Харкова

1. Загальна частина

1.1. Положення про відшкодування витрат за надання додаткових соціальних гарантій – права пільгового проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті учням закладів загальної середньої освіти міста Харкова (далі – Положення) розроблено з метою недопущення соціальної напруги в місті Харкові, пов’язаної з підвищенням вартості проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті, та встановлення додаткових соціальних гарантій (права пільгового проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті з 01 вересня по 30 червня) учням закладів загальної середньої освіти міста Харкова згідно зі ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі ст. 8 Закону України «Про міський електричний транспорт» та ст.ст. 17,28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Порядок надання компенсації

2.1. Додаткові соціальні гарантії (право пільгового проїзду в міському наземному пасажирському електротранспорті з 01 вересня по 30 червня) надаються учням закладів загальної середньої освіти міста Харкова.

Електронні квитки для пільгового проїзду в метрополітені, трамваї, тролейбусі в м. Харкові учні отримують за місцем навчання за попередньою заявкою.

2.1.1. Списки учнів, які отримали електронні квитки для пільгового проїзду в метрополітені, трамваї, тролейбусі в м. Харкові на електронних носіях, зміни до списків (на паперових та електронних носіях) та щомісячні списки зі змінами на електронних носіях згідно зі встановленою формою надаються закладами загальної середньої освіти міста Харкова до КП «Харківпасс» та до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

2.2. Відшкодування витрат за надані додаткові соціальні гарантії – пільговий проїзд у міському наземному пасажирському електротранспорті за рахунок коштів бюджету міста Харкова шляхом перерахування грошової компенсації КП «Харківпасс» здійснюється згідно з розрахунками витрат із зазначенням суми витрат на пільговий проїзд щодо кожного учня за встановленою формою.

2.3. Розрахунки витрат разом із супровідним листом із зазначенням кількості отримувачів пільги та загальної суми для відшкодування надаються КП «Харківпасс» до 10 числа щомісячно (за попередній місяць) за підписом керівника підприємства та головного бухгалтера до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

3. Порядок перерахування компенсації

3.1. Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради на підставі наданих розрахунків витрат реєструє бюджетні зобов’язання в УДКС України у місті Харкові Харківської області в межах бюджетних призначень, встановлених рішенням сесії Харківської міської ради в бюджеті міста Харкова на відповідний рік, та у міру надходження коштів на реєстраційний рахунок управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради здійснює перерахування коштів на розрахунковий рахунок підприємства в межах зареєстрованих бюджетних зобов’язань.

3.2. У разі якщо місцева пільга нарахована безпідставно, підприємство повинно зробити перерахунок у місяці, наступному за звітним, та відобразити коригування в розрахунках, наданих до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

3.3. Очікувані нарахування витрат за грудень поточного року надаються до 10 грудня з подальшим коригуванням згідно з фактичними нарахуваннями витрат за грудень. Розрахунки фактичних витрат за грудень надаються до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради до 10 січня наступного календарного року.

3.4. Зазначені коригування нарахувань витрат за грудень минулого року враховуються при реєстрації бюджетних зобов’язань у наступному році.

4. Заключні положення

4.1. Відповідальність за достовірність інформації, наданої в списках учнів, несуть директори закладів загальної середньої освіти міста Харкова. Контроль та координацію роботи закладів загальної середньої освіти здійснює Департамент освіти Харківської міської ради.

4.2. Персональну відповідальність за достовірність і законність сум нарахувань компенсацій на оплату за надані додаткові соціальні гарантії несуть керівник і головний бухгалтер КП «Харківпасс».

 

Директор Департаменту праці

та соціальної політики                                                                                                           Л.В. БОЛГОВА

%d блогерам подобається це: