Соціальний готель

Комунальний заклад «Соціальний готель»

Положення про комунальний заклад «Соціальний готель»

В.о директора закладу – Морозенко Олександр Іванович

Контакти:
Адреса: 61146, м. Харків, вул. Валентинівська, 23-г
Тел.:725-52-95; 725-52-94
Е-mail: 40884756@mail.gov.ua

Комунальний заклад «Соціальний готель» створено рішенням Харківської міської ради у 2016 році. Офіційне відкриття закладу відбулося 14 листопада 2017 року. Робота з прийому клієнтів розпочата в січні 2018 року.

Готель – унікальний проєкт для України, створений за підтримки уряду Німеччини. Будівля готелю відремонтована Харківською міською радою за підтримки компанії GIZ в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури в зв’язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб».

Готель знаходиться за адресою: вул. Валентинівська, 23-г і розрахований на 50 ліжко-місць у 19 номерах, у тому числі на 1 поверсі обладнані 3 номери на 6 ліжок, кухня, санвузли для осіб з інвалідністю на кріслах колісних. Будівля адаптована для людей з обмеженими можливостями.

Проживання в Готелі є платним та здійснюється за направленням робочої групи Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради. Вартість 1 ліжко-місця на одну особу складає 52,0 грн. на добу.

У Готелі можуть зупинятись: внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, особи, які опинилися у складній життєвій ситуації (у зв’язку з втратою житла або неможливістю проживати в ньому, техногенними катастрофами, військовими діями, шахрайством тощо), та інші особи, які мають право на пільги, встановлені законом, що проживають на території України на законних підставах, і члени їх сімей.

Основними завданнями Готелю є:

  • забезпечення Клієнтів тимчасовим житлом;
  • надання соціально-побутових послуг Клієнтам;
  • допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;
  • інформування з питань соціального захисту населення.

Метою роботи Готелю є підтримка кожного, хто звернувся до закладу за допомогою, створення найкращих та комфортних умов для проживання, що береться забезпечити кваліфікований персонал у кількості 15 осіб на чолі з директором.