Територіальний центр Немишлянського району м.Харкова

Положення про територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району м.Харкова

Адреса: 61099, м. Харків, бульвар Б. Хмельницького, 10-А,

Контакти:
к.тел. 725-34-15
факс  725-34-14
E-mail: 22720901@mail.gov.ua

Переглянути новини терцентру

 

Директор терцентру: Джурило Тетяна Анатоліївна

З нами краще!

Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова є бюджетною установою комунальної форми власності, яка надає соціальні послуги громадянам (особам похилого віку; особам з інвалідністю; внутрішньо переміщеним особам), які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання в умовах тимчасового або денного перебування.

Відповідно до державних стандартів територіальний центр надає такі соціальні послуги на постійній основі: догляд вдома, паліативний догляд вдома; соціальна адаптація, денний догляд; соціально-економічні; а також: консультування, представництво інтересів, соціальна профілактика, посередництво (медіація), кризове та екстрене втручання, інші разові соціальні послуги безкоштовно і на платній основі.

У територіальному центрі діють такі структурні підрозділи:

  • відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення денного перебування;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Також робота з надання соціальних послуг здійснюється:

  • інформаційним електронним соціальним офісом;
  • пунктом прийому та видачі речей, які були в ужитку;
  • пунктом прокату технічних та інших засобів реабілітації;
  • Університетом третього віку;
  • Клубом активного довголіття.

У терцентрі є комп’ютерний клас, зал з тренажерами, кабінет аромотерапії. Пенсіонери району мають змогу відвідувати заняття з йоги, скандинавської ходи та лікувальної фізкультури, пройти процедури на апараті «Нуга Бест», вивчити англійську мову тощо. Все це допомагає пенсіонерам району жити активним та насиченим життям.

Наше завдання – вселити в людей надію в добро. Працівники терцентру стали членами великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних, радіють, коли вдячністю сяють обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі.