• Головна
  • Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова

Територіальний центр надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова

Переглянути новини терцентру

Контакти:
Юридична адреса: 61157, м. Харків, вул. Власенка, 14
тел/факс 784-03-52, тел. 783-98-53.
електрона адреса: miloserdie83@gmail.com

Колектив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор територіального центру – Алешко Руслан Олександрович.

Соціальна робота – це професія тих, для кого доброта та милосердя є нормою життя. Почуття милосердя та доброти не просто слова, а повсякденна тяжка праця кожного, хто працює у соціальній сфері.

До складу територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова входять 3 відділення:

  • відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
  • відділення денного перебування.

Головне завдання відділень територіального центру — охопити як можна більше категорій населення, які потребують соціальної підтримки, вирішувати їх проблеми: поліпшувати умови життя та надавати різні види соціальних послуг.

Соціальне обслуговування вдома є однією із основних форм соціального обслуговування, яке направлено для підтримки соціального статусу, захисту прав та законних інтересів громадянин похилого віку та осіб з інвалідністю відділення соціальної допомоги вдома. При відділенні соціальної допомоги вдома працює три спецпідрозділи з обслуговування громадян:

  • з признаками деменції,
  • слабозорих;
  • паліативнохворих.

Розширення інформаційно-соціальних послуг здійснюється через роботу інформаційного соціального електронного офісу.

З метою підвищення якості надання послуг у територіальному центрі продовжує роботу мультидисциплінарна команда.

Відділення денного перебування створює умови для активного способу життя, подолання самотності, а також для розкриття творчого потенціалу громадян.

З грудня 2017 року у територіальному центрі надається соціальна послуга: кризове та екстрене втручання для надання психологічної допомоги.

Культурно – дозвіллєва діяльність для осіб похилого віку включає: заняття художнім, прикладним, технічною творчістю; організацію та проведення конкурсів, екскурсій, інтелектуальних ігор, занять по нейробіці, гімнастиці “Антивік”, трудотерапії, проведення майстер-класів.

Згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 25.08.2011 року № 326 «Про впровадження соціально-педагогічної послуги «Університет ІІІ віку» у територіальному центрі продовжує роботу “Університет ІІІ віку”. Люди похилого віку мають можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.

В Університеті працює чотири факультети: загальноосвітній факультет, прикладного мистецтва, фізичної активності, факультет англійської мови.

Основна мета відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги — надання соціально-економічних послуг для малозабезпечених верств населення, які опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати. У відділенні надаються послуги перукаря, швачки. Організована робота по наданню безкоштовних талонів на прання постільної білизни, ремонт одягу. Проводиться видача речей б/у, засобів особистої гігієни б/у громадянам.

У пункті прокату видаються інвалідні візки б/у, ходинки б/у, милиці б/у.

При підтримці державної влади розширюється спектр соціальних послуг, посилюється робота з підприємствами різних форм власності, волонтерами та різними громадськими організаціями.

Результат кропіткої роботи – це щасливі очі людей похилого віку, надія на краще!

%d блогерам подобається це: