• Головна
  • Управління соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району ХМР

Управління соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району ХМР

Інформація щодо проведеної роботи з питання складення графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами –боржниками Немишлянського району.

За статистичними даними, станом на 01.07.2021 існує заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах району у сумі 1736,8 тис. грн, це заборгованість 4 – х економічно активних підприємств: Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України (575,4 тис. грн), Компанія «Ортус» ТОВ (270,3 тис. грн), ТОВ «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» (856,3 тис. грн), гаражний кооператив «Кіровець» (34,8 тис. грн).

За підписом голови адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради – голови робочої групи з питань забезпечення своєчасної та в повному обсязі сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до міського бюджету та виплати заробітної плати у Немишлянському районі м. Харкова було направлено листи від 23.03.2021 № 476/0/176-21 президенту Національної академії аграрних наук України, засновнику підприємства компанія «ОРТУС» ТОВ про вжиття невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства.

Управлінням соціального захисту населення адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради (далі – Управління) направлено листи до керівників Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України і Компанії «Ортус» ТОВ щодо необхідності складання помісячного графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати від 19.01.2021 № 139/0/534-21 та від 25.06.2021 №1465/0/534-21.

У червні 2021 року Управлінням направлено листи від 18.06.2021 №1410/0/534-21, 1411/0/534-21 керівнику-засновнику підприємства ТОВ «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» та голові гаражного кооперативу «Кіровець» з проханням надати інформацію щодо причин виникнення боргів, про вжиті керівництвом цих підприємств заходи для їх ліквідації, а також щодо складання помісячного графіку погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Від керівника Компанії «Ортус» ТОВ відповідей на жодний з листів до теперішнього часу не надходило. Директор Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України Є.В. Руденко надіслав відповідь, що немає можливості надати графік погашення, а дирекція Інституту вживає заходів щодо укладення договорів із замовниками для збільшення надходження  коштів. Керівник ТОВ «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» повідомив, що надати графік не може у зв’язку неможливістю спрогнозувати появу коштів на рахунку підприємства через скрутне фінансове становище підприємства.

За інформацією керівництва гаражного кооперативу «Кіровець» заборгованість із виплати заробітної плати, яка виникла станом на 01.07.2021 сумі 34,8 тис. грн, повністю погашено 13.07.2021.

Також питання щодо стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ТОВ «Харківський експериментальний завод підйомно-транспортного машинобудування» розглядалось 20.07.2021 на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій стипендій та інших соціальних виплат. За прийнятим рішенням керівникові підприємства запропоновано скласти графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати до 01.08.2021 та забезпечити його виконання.

На теперішній час жодним підприємством графік погашення заборгованості не надано.

 

 

%d блогерам подобається це: