Делегація ЄБРР відвідала Регіональний центр послуг

|

Делегація ЄБРР відвідала Регіональний центр послу

Делегація Європейського банку реконструкції та розвитку сьогодні, 19 грудня, під час свого візиту до Харкова відвідала Регіональний центр послуг

Гостям розповіли, що РЦП надає близько 400 видів послуг. Найчастіше відвідувачі звертаються з питань соціального і пенсійного забезпечення, а також до фахівців фіскальної та міграційної служб.

Після знайомства з роботою центру директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер поділився своїми враженнями.

«Я вражений не тільки відкритістю цього центру, а й тим, як тут надаються послуги. Дуже добре налагоджені електронна система, електронна черга, електронна подача документів, прийняття документів та їх видача. Це економить час людей, а також гроші міста і держави. Я сам з Лондона, але у нас немає такого центру», – зазначив Шевкі Аджунер.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов підтвердив гостям, що Регіональний центр послуг дуже затребуваний серед харків’ян і жителів області.

«Зазвичай за день приймаємо близько трьох тисяч осіб. Крім того, у нас функціонує ще два центри «Прозорий офіс» у Шевченківському і Київському районі, де також багато відвідувачів. Туди щодня звертаються 1-1,5 тис. чоловік. Але ми не зупиняємося на досягнутому і наступного року плануємо відкрити ще один такий центр для жителів Холодногірського і Новобаварського районів», – розповів Ігор Терехов.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: