• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Мерія надасть пільгу на безкоштовний проїзд ветеранам силових структур та причетним до них категоріям

Мерія надасть пільгу на безкоштовний проїзд ветеранам силових структур та причетним до них категоріям

01 лютого 2018року заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан повідомила,  що  в січні 2018 року в міську раду надійшло багато звернень від ветеранів силових структур та причетних до них категорій  з проханням надати їм право безкоштовного проїзду.

За словами віце-мера, був проведений ретельний аналіз цієї категорії громадян та з’ясовано, що серед тих 13 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд як ветерани ЗСУ, МВС і СБУ, досить велика кількість учасників бойових дій, чорнобильців, осіб з інвалідністю  1-ї та 2-ї груп та ветеранів праці,людей з вадами зору та слуху , а також багато ветеранів силових структур, які мають статус осіб з інвалідністю 3-ї групи. У зв’язку з цим було прийнято рішення надати пільгу цим людям в розмірі 50 безкоштовних поїздок в міському наземному електротранспорті і метрополітені.

Також з цього питання до мерії звернулись особи з інвалідністю 3-й группи, оскільки на державному рівні пільга безкоштовного проїзду для них була скасована.Їм також буде 50 безкоштовних поїздок в міському наземному електротранспорті і метрополітені.

«Такого спектру пільг, який надається в Харкові, немає ні в одному місті України, тому що ми взяли на себе досить багато зобов’язань по місцевій пільзі. У нас в місті сьогодні 36 видів пільгових категорій громадян. Ми намагаємося робити все, щоб людям було комфортно жити у Харкові, і приймаємо для цього всі необхідні рішення», – підкреслила віце-мер.

 

безкоштовний проїзд, ветерани силових структур, Горбунова-Рубан, пільга

%d bloggers like this: