• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати по Холодногірському району

Інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати по Холодногірському району

|

Управлінням праці та соціального захисту населення, Адміністрацією Холодногірського району Харківської міської ради вживається низка заходів в межах наданих повноважень, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів шляхом забезпечення діяльності районної робочої групи з питань сприяння погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, податків, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На засіданнях робочої групи заслуховується інформація керівників та представників підприємств району, які мають борги по заробітній платі та до бюджету. На 8 засіданнях робочої групи в 2017 році заслухано 50 інформацій підприємств-боржників.

За результатами спільних заходів, вжитих контролюючими органами, Адміністрацією району, Управлінням та керівниками підприємств з початку року на підприємствах Холодногірського району ліквідована заборгованість з виплати заробітної плати на суму 7775,7 тис. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Холодногірського району станом 01.01.2018 збільшилася в порівнянні з 01.12.2017 на 72,8 тис. грн. (або на 0,7%) та складала на 7 підприємствах району 9903,6 тис. грн., в тому числі на:

– 4 економічно активних підприємствах – 5774,7 тис. грн. (58,3% в загальній сумі боргу по району): ДП «Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування» – 587,1 тис. грн., ДП МОУ «Харківський завод залізобетонних виробів» – 327,7 тис. грн., ДП «Харківський завод електроапаратури» – 4851,7 тис. грн., ДП «Харківський монтажно-заготівельний завод» ЗАТ «Сантехмонтаж-60» – 8,2 тис. грн.;

– 1 економічно неактивному підприємстві ТОВ «Ф.Т.Р.» – 398,8 тис. грн. (4,0%);

– 2 підприємствах-банкрутах – 3730,1 тис. грн. (37,7%): ТОВ «Крусеш» –196,3 тис. грн., ДП «Харківський завод шампанських вин» – 3533,8 тис. грн.

Основною причиною зменшення загальної суми заборгованості по району є виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців підприємства СУРФ «ІНЕК» у формі ТОВ (4706,8 тис. грн.). (Згідно Ухвали про затвердження ліквідаційного балансу Господарського суду Харківської області від 28.07.2017 по справі № Б-39/134-10 вимоги по заробітній платі визнано погашеними).

Всі керівники підприємств-боржників попереджені щодо відповідальності за порушення чинного законодавства про працю в частині несвоєчасної виплати заробітної плати найманим працівникам.

Like this:

%d bloggers like this: