• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Влітку цього року після капітального ремонту планується відкриття Харківського міського центру реінтеграції безпритульних громадян

Влітку цього року після капітального ремонту планується відкриття Харківського міського центру реінтеграції безпритульних громадян

В Харкові формується мережа сучасних установ, де людям готові надати соціальну допомогу та тимчасове житло.Однією з таких установ є «Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб», діяльність якого спрямована на поступове повернення бездомних осіб до самостійного повноцінного життя.

Ремонт центру реінтеграції безпритульних, який почався в липні минулого року, передбачає великий комплекс робіт з утеплення фасаду будівлі, ремонту покрівлі, заміни вікон, електропроводки, сантехніки, ремонту житлових кімнат, підсобних приміщень.

Директор центру  Олексій Сорокін зазначив, що заклад розрахований на 85 осіб: 35 місць – у відділенні нічного перебування для безпритульних, 20 – у відділенні реінтеграції безпритульних, 10 – у відділенні соціальної адаптації звільнених осіб та ще 20 додаткових місць – для внутрішньо переміщених осіб.Так, у 2017 році до центру звернулися 1094 особи, з них 560 були взяті на облік, 67 – зареєстровані за адресою центру, більше тридцятьом допомогли відновити паспорт. Крім того, всім громадянам, які перебували в центрі, була надана медична допомога, 45 осіб були госпіталізовані, 18 – відправлені до туберкульозного диспансеру. Всього безпритульним було надано 36,7 тис. послуг. Передбачається, що оновлений центр зможе прийняти більше людей.

На засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я Харківської міської ради, яке відбулося сьогодні, 28 березня 2018року, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що після ремонту це буде єдиний в Україні спеціалізований центр такого рівня.

Поки в центрі на вул. Миру, 102 триває ремонт, тимчасове відділення нічного перебування безпритульних осіб відкрито в територіальному центрі надання соціальних послуг Московського району (вул. Валентинівська, 23-г).

Подобається це:

%d блогерам подобається це: