Оформлення допомоги при народженні дитини on-line

Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування запровадили електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини.
Раніш документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі. З 17 березня 2017р. з’явилася можливість подати усі документи на оформлення допомоги при народженні дитини онлайн, без необхідності особистого відвідування районного управління соціального захисту населення.
Електронна послуга доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики за адресою e-services.msp.gov.ua. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні, за рахунок чого значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення щодо призначення допомоги. Такі нововведення дозволяють заощадити час, фінансові ресурси та зменшують ризики зловживань або шахрайства.
Таким чином зроблено ще один важливий крок на шляху до запровадження електронного урядування в Україні, наголошують у Мінсоцполітики. Адже доступні та прозорі, не корупційні, швидкі та зручні електронні соціальні послуги – це те, що найбільше очікують громадяни.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: