• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Харківський соціальний готель ділиться досвідом роботи з представниками Уманського міського управління праці та соціального захисту населення

Харківський соціальний готель ділиться досвідом роботи з представниками Уманського міського управління праці та соціального захисту населення

|

Представники Уманського міського управління праці та соціального захисту населення переймають досвід створення і роботи комунального закладу «Соціальний готель».

Соціальний готель відкрили в Харкові за підтримки уряду Німеччини в листопаді 2017 року. Він працює в будівлі територіального центру надання соціальних послуг Московського району на вул. Валентинівській, 23-г. Готель розрахований на 50 осіб (19 номерів). Там можуть тимчасово жити люди, які потрапили в складні життєві обставини і залишилися без житла, а також внутрішньо переміщені особи. В готелі обладнані кімнати, санвузли, кухня, пральня, також будівля адаптована для людей з обмеженими можливостями.

Як зазначила начальник Уманського міського управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер, в готелі створені комфортні умови для проживання людей.

«Для міста це дуже важливо. Такий готель для людей, які потрапляють в складні життєві обставини, – панацея. Ми піднялися на другий поверх, там живе мама з двома дітьми. Вона може приготувати їжу, є мікрохвильова піч, духовка, холодильник. Все доступно. Створено умови для людей з інвалідністю, вони можуть вільно пересуватися: двері ширше, ніж зазвичай, зручні поручні, меблі потрібного рівня – це дуже зручно», – зазначила Галина Кучер.

Її колега, заступник начальника управління Оксана Гайдай зазначила, що Харків можна назвати соціальним містом.

«У нашого міського голови є такий меседж, що Умань – місто соціальне, місто, де вас чекають. Хочу сказати, що Харків – це також місто, де чекають, місто соціальне, тому що ми бачимо установи, які пристосовані для людей, які потребують уваги, турботи з боку міської влади. Особисто мої враження як людини – мені готель дуже подобається», – сказала Оксана Гайдай.

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що рада такій оцінці. За її словами, соціальний готель став першою установою такого типу в Україні.

«Наші колеги з інших регіонів зацікавилися цим проектом і почали до нас приїжджати, щоб подивитися, як все вийшло. Ми раді, що у нас є що запропонувати Україні. Це не перший такий досвід, у нас є інші моделі в системі соціального захисту, які ми відпрацьовуємо в місті Харкові, а потім вони стають надбанням всієї країни, і ми пишаємося цим», – сказала віце-мер.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: