Звернення до роботодавців, суб’єктів господарювання та громадян Харківщини

|

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Головне Управління Державної фіскальної служби України у Харківській області, Головне Управління Державної служби України  з питань праці  у Харківській області та Головне Управління Пенсійного фонду України  в Харківській області повідомляють:

Шановні харків’яни!

           Сплата податків і зборів своєчасно та в повному обсязі обов’язок кожного громадянина, визначений статтею 67 Конституції України.

           Окремі суб’єкти господарювання ігнорують виконання свого прямого обов’язку перед державою та громадою області, використовуючи незадекларовану працю.Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

           Наслідком таких порушені, є несвоєчасна виплата пенсій, недостатнє фінансування закладів охорони здоров’я, освіти, культури, низький рівень заробітної плати працюючих в бюджетних галузях, а також соціальних виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми та пенсійних виплат людям похилого віку, тобто залишаються незахищеними соціальні та матеріальні інтереси громадян.

          Роботодавці, пам’ятайте: використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.

           Відповідно до ст. 265 КЗпП України, юридичні та фізичні особи – підприємці несуть відповідальність у вигляді штрафу у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника.

Громадяни, поважайте свою працю і відстоюйте свої права!

          Вам вирішувати, що є головним – працювати, щоб мати забезпечену старість, заможне майбутнє своїх дітей і онуків, чи продовжувати працювати на свій ризик без соціального захисту держави.

                Пам’ятайте, то зарплата «в конверті» сьогодні – це відсутність гарантій та впевненості завтра.

       Настав час сказати: «Ні виплатам «тіньової заробітної плати!»

        Вимагаємо від роботодавців припинити використання найманої праці без належного оформлення.

     Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців!

 

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: