• Головна
  • Новини
  • Управлінням праці та соціального захисту населення Холодногірського району проведено семінар для роботодавців

Управлінням праці та соціального захисту населення Холодногірського району проведено семінар для роботодавців

|
Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради в рамках соціального партнерства проведено семінар для роботодавців

28 листопада 2018 року в малій залі Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Управлінням праці та соціального захисту населення проведено семінар на тему: «Основні аспекти врегулювання питань соціально-трудових відносин та охорони праці на підприємстві. Проведення атестації робочих місць» за участю представників Харківського міського центру зайнятості, Головного управління Держпраці у Харківській області, відділу праці та зайнятості населення Адміністрації району.

На сьогоднішній день пріоритетними завданнями у сфері соціально-трудових відносин є: легалізація виплати заробітної плати та «тіньової» зайнятості, підвищення рівня заробітної плати, вжиття всіх можливих заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці на виробництві.

Учасників семінару ознайомлено з основними питаннями колективно-договірного врегулюваннясоціально-тр удових відносин та дотримання мінімальних соціальних гарантій для працівників; проінформовано про послуги  служби зайнятості для роботодавців, в тому числі й про компенсації суб’єктам господарювання, у разі створення нових робочих місць та необхідність інформування роботодавцями служби зайнятості про наявні вакансії. Докладно роз’яснено порядок проведення атестації робочих місць та необхідність проведення медичних оглядів.

Особливу увагу приділено питанням використання незадекларованої праці та її негативним наслідкам, а також недопущенню підміни трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

Під час проведення заходу розповсюджено матеріали та пам’ятки з різних питань соціально-трудових відносин та охорони праці.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: