• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району інформує про реалізацію пілотного проекту«Рука допомоги»

Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району інформує про реалізацію пілотного проекту«Рука допомоги»

|

Шановні роботодавці та мешканці Новобаварського району м. Харкова!

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» з 1 грудня 2016 року у Харківській області реалізується пілотний проект, спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Залучення учасників проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості.

Вам пропонується:

– сприяння працевлаштуванню, в тому числі на нові робочі місця;

– різні варіанти тимчасових оплачуваних робіт, якщо на момент звернення немає вакансій.

Також бажаючі можуть отримати безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі (не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи) для початку власного бізнесу.

Фіндопомога надається відповідно до бізнес-плану, який затверджується комісією при Харківській облдержадміністрації, у формі оплати рахунків на закупівлю обладнання і матеріалів для започаткування власної справи. При цьому сума до повернення зменшується на суму сплачених за три роки податків, а у випадку працевлаштування двох малозабезпечених осіб, внутрішньо переміщених або учасників АТО, кошти взагалі повертати не потрібно. Крім фінансування, учасники проекту на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку і супровід у підготовці бізнес-плану.

Згідно п.7 Порядку, затвердженого Постановою № 40 від 31 січня 2018 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. N 1154 і від     5 квітня 2017 р. N 224», для забезпечення роботою учасників Пілотного проекту, зокрема шляхом створення для них нових робочих місць, фінансова допомога може надаватися суб’єктам господарювання, які працевлаштують не менш як двох осіб із числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на два роки за направленням базових центрів зайнятості.

З метою отримання фінансової допомоги уповноважений представник суб’єкта господарювання звертається до базового центру зайнятості з відповідною заявою та документами, які підтверджують:

– державну реєстрацію;

– відсутність заборгованості перед бюджетом;

– відсутність обтяжень рухомого та нерухомого майна;

– відсутність провадження у справі про банкрутство.

Ви також можете стати учасником проекту «Рука допомоги». Для цього Вам достатньо звернутися до Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради (м. Харків вул. Різдв’яна. 1), де ви зможете отримати необхідну консультацію, більше дізнатися про проект та написати заяву. Довідки за тел. 712 02 70.

 

 

Like this:

%d bloggers like this: