• Головна
  • Новини
  • Новини
  • В Київському районі відбувся семінар, приурочений до проведення Всеукраїнського тижня права

В Київському районі відбувся семінар, приурочений до проведення Всеукраїнського тижня права

06.12.2018 під керівництвом Адміністрації Київського району Харківської міської ради фахівцями відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району за участю представників Управління праці та соціального захисту населення Київського району і Харківського міського центру зайнятості, проведено семінар на тему “Реалізація законодавства про працю та зайнятість населення”, приурочений до проведення Всеукраїнського тижня права. Було запрошено 40 представників підприємств, організацій і установ району, більша частина з яких прийняла участь у семінарі.
Особливу увагу було приділено використанню незадекларованої праці та наслідків для працівника і роботодавця в разі порушення.
Представник Харківського міського центру зайнятості зупинився на нововведеннях в законодавстві, що стосуються відшкодування єдиного соціального внеску роботодавцям при створенні нових робочих місць.
Заступник начальника управління з соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Київського району Горбенко Г.Г. роз’яснила переваги укладення колективних договорів на підприємстві.
Присутнім на семінарі було представлено інформаційно – анімаційний ролик з основних питань охорони праці.
Відзначено, що заходи такого характеру повинні бути спрямовані на попередження порушень роботодавцями у сфері трудового законодавства. Суб’єкти господарювання повинні розуміти, що роз’яснення та консультації дають можливість оцінити ситуацію у себе на підприємстві з точки зору дотримання законодавства про працю, усунути наявні порушення та не допускати їх у подальшій роботі.

 

Like this:

%d bloggers like this: