• Головна
  • Новини
  • В Московському районі проведено семінар для роботодавців на тему «Правове регулювання трудових відносин»

В Московському районі проведено семінар для роботодавців на тему «Правове регулювання трудових відносин»

|

Управлінням праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради проведено семінар для роботодавців на тему «Правове регулювання трудових відносин».

 В рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівцями Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради було організовано семінар на тему «Правове регулювання трудових відносин», який відбувся 12 грудня 2018р. в Адміністрації Московського району Харківської міської ради за участю представників Харківського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова та відділу праці та зайнятості Адміністрації Московського району Харківської міської ради.

Метою семінару було попередження виникнення порушень з боку роботодавців чинного законодавства з праці, недопущення обмеження прав найманих працівників на належні, безпечні та здорові умови праці та заробітну плату не нижче гарантованого державою мінімального рівня.

Провідний фахівець центру зайнятості проінформувала присутніх про можливість роботодавця за певних умов отримати компенсацію ЄСВ за працевлаштування робітника на нове робоче місце за направленням центру зайнятості, компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштованих робітників з числа ВПО. Також, вона наголосила на обов’язок роботодавця забезпечити квоту для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та виконання нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

Заступник начальника Управління – начальник відділу соціально-трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району Харківської міської ради приділила увагу необхідності укладання колективного договору для підприємств, що використовують найману працю, розробку та внесення до колективного договору комплексних заходів з охорони праці на майбутній рік, а також нагадала про необхідність підведення підсумків виконання умов колективних договорів.

Завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного відділу управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова пояснила, якого негативного впливу зазнає працівник при виході на пенсію у разі неоформлених трудових відносин та зауважила, що для набуття необхідного страхового стажу для призначення пенсії роботодавець повинен щомісячно сплачувати за найманого працівника суму не меншу, ніж мінімальний страховий внесок.

Начальник відділу праці та зайнятості Адміністрації Московського району Харківської міської ради проінформувала роботодавців про відповідальність за порушення вимог законодавства з праці, що полягає у застосуванні до них штрафних санкцій.

У ході семінару суб’єкти господарювання отримали професійні консультації щодо практичного застосування норм законодавства у своїй діяльності. Також, серед учасників було поширено інформаційні матеріали щодо питань соціально-трудових відносин та спектру послуг, які пропонує роботодавцям державна служба зайнятості.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: