• Головна
  • Новини
  • З нагоди Всеукраїнського тижня права проведено інформаційну зустріч з роботодавцями Холодногірського району

З нагоди Всеукраїнського тижня права проведено інформаційну зустріч з роботодавцями Холодногірського району

|

14 грудня 2018 року за ініціативою Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради , за участю Харківського міського центру зайнятості, в рамках соціального партнерства, проведено інформаційну зустріч з роботодавцями на тему: «Основні питання реалізації законодавства про працю та зайнятість населення».

Основною метою проведення інформаційної зустрічі з нагоди Всеукраїнського тижня права було звернення уваги роботодавців на необхідність дотримання прав найманих працівників в сфері соціально-трудових відносин, забезпечення мінімальних соціальних гарантій для працівників та безпечних умов праці на виробництві.

Учасників заходу ознайомлено з основними мінімальними соціальними гарантіями для працівників, основними питаннями колективно-договірного врегулювання соціально-трудових відносин; проінформовано про послуги  служби зайнятості для роботодавців, в тому числі й про компенсації суб’єктам господарювання, у разі створення нових робочих місць, а також щодо можливості надання допомоги по частковому безробіттю. Докладно роз’яснено про необхідність запровадження ефективної системи охорони праці на підприємстві.

Особливу увагу приділено питанням використання незадекларованої праці та її негативним наслідкам, а також недопущенню підміни трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

Під час зустрічі розповсюджено матеріали та пам’ятки з різних питань соціально-трудових відносин та охорони праці.

 

Like this:

%d bloggers like this: