• Головна
  • Новини
  • У Новобаварському районі відбувся семінар до Всеукраїнського тижня права

У Новобаварському районі відбувся семінар до Всеукраїнського тижня права

|

13.12.2018 під керівництвом Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради відбувся семінар на тему «Актуальні питання реалізації законодавства про працю та зайнятість населення».

У семінарі взяли участь фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Новобаварського району, представники Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради, Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського міського центру зайнятості, представники 44 підприємств, організацій, установ району.

Під час семінару обговорювалися основні напрямки нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, питання детінізації зайнятості і доходів населення, актуальні питання проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Особливу увагу приділено негативним наслідкам використання незадекларованої праці. Адже неоформлені працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавлені гідної пенсії в майбутньому.

Фахівець Харківського міського центру зайнятості зупинилася  на питанні стимулювання роботодавців для створення нових робочих місць.

Представник Управління Держпраці у Харківській області розповів про ризик-орієнтований підхід у системі безпеки та гігієни праці.

Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району звернули увагу роботодавців на недопущення порушень законодавства про працю,  роз’яснили переваги укладення колективних договорів.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: