• Головна
  • Новини
  • У Новобаварському районі відбувся семінар до Всеукраїнського тижня права

У Новобаварському районі відбувся семінар до Всеукраїнського тижня права

13.12.2018 під керівництвом Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради відбувся семінар на тему «Актуальні питання реалізації законодавства про працю та зайнятість населення».

У семінарі взяли участь фахівці відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Новобаварського району, представники Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради, Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського міського центру зайнятості, представники 44 підприємств, організацій, установ району.

Під час семінару обговорювалися основні напрямки нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, питання детінізації зайнятості і доходів населення, актуальні питання проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Особливу увагу приділено негативним наслідкам використання незадекларованої праці. Адже неоформлені працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавлені гідної пенсії в майбутньому.

Фахівець Харківського міського центру зайнятості зупинилася  на питанні стимулювання роботодавців для створення нових робочих місць.

Представник Управління Держпраці у Харківській області розповів про ризик-орієнтований підхід у системі безпеки та гігієни праці.

Спеціалісти Управління праці та соціального захисту населення Новобаварського району звернули увагу роботодавців на недопущення порушень законодавства про працю,  роз’яснили переваги укладення колективних договорів.

Всеукраїнський тиждень права, Новобаварський район, семінар

%d bloggers like this: