• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

|

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших підопічних з ювілеями.

З ЮВІЛЕЄМ!

 У грудні ми вітали:

             27 грудня Корнєву Світлану Іванівну з 80-річчям. Світлана Іванівна обслуговується у відділенні соціальної допомоги вдома з листопада 2009 року. Корінна Харків’янка. Закінчила факультет фізичного виховання в Харківському державному педагогічному інституті імені Г. Сковороди. Майстер спорту з художньої гімнастики. 50 років викладала хореографію в рідному вузі. Улюбленого викладача пам’ятають до сих пір, Світлану Іванівну прийшли привітати колишні колеги та учні.

Пенсіонерка дякувала за обслуговування і дуже тепло відгукувалася про соціальну працівницю Кашкарову Тетяну Іванівну.

             29 грудня Аргунова Наталію Володимирівну з 65-річчям. Наталія Володимирівна обслуговується у відділенні соціальної допомоги вдома більше 5 років. Корінна Харків’янка. Закінчила Харківський інститут залізничного транспорту. Все життя працювала інженером-конструктором в КБ імені А.А. Морозова.

Пенсіонерка дякувала соціального працівника Юлію Казакову.

31 грудня Зелінську Ларису Захарівну з 70-річчям. Народилася в Харкові. Після школи закінчила Харківський технікум торгової промисловості. Кілька років працювала на далекому Сході. Після повернення працювала в магазині продавцем тканин.

Пенсіонерка дякувала за обслуговування і дуже тепло відгукувалася про соціальну працівницю Сіроштан Ларисі Анатоліївні.

Ювіляри дякували співробітникам за роботу усього  колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.

Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і миру над головою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: