• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

|

З ЮВІЛЕЄМ!

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших робітників та підопічних з ювілеями.

У січні ми вітали:
Маршалову Лідію Степанівну с 70-річчям. Лідія Степанівна перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома понад 4 років. Народилась у Харкові. Все життя працювала на заводі «Оргтехніка». Загальний трудовий стаж понад 40 років. На пенсії ювіляр захопилась поробками, вишиванками зі стрічок та виготовленням ляльок. Присутні змогли помилуватись авторськими роботами пенсіонерки.
Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Похлєбеніної Ольги В’ячеславівни.

Орлову Людмилу Миколаївну с 80-річчям. Людмила Миколаївна перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з травня 2013 року. Народилась у Харківській області, селище Зелений Гай.
На плечі дитини лягла тяжка доля: у віці 11 років втратила батька і, у зв’язку з тим, що мати під час репресій потрапила у в’язницю, Людмилу відправили у дитячий будинок. Там дитина добре навчалась і була учасницею Мічуринського руху, де навчалась спостерігати за природою та працювати з деревами. Як найкраща учениця брала участь у виставці на ВДНХ в Москві. В 1953 році, після смерті Сталіна, мати повернулась до дому і забрала доньку.
В 16 років Людмила Миколаївна розпочала трудову діяльність. 44 роки відпрацювала на заводі ХЕМЗ.
Пенсіонерка дякувала за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Машкову Лідію Олексіївну.

Мамедову Тетяну Петрівну с 55-річчям. Тетяна Петрівна працює в терцентрі із 2006 року. Найкращий показник роботи соціального робітника, це відгуки його підопічних, які характеризують Тетяну Петрівну як професіонала у своїй сфері, працьовиту та душевну людину.
Ми бажали нашій співробітниці здоров’я і ще багато років дарувати своє тепло людям.

 

 

Like this:

%d bloggers like this: