«День Тетяни наступає, сніг в долоні насипає…»

|

Є в морозному січні день, забарвлений радісним, якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – християнське і народне свято. Назване воно на честь Святої Тетяни, християнської мучениці, яка жила у Римі.
З нагоди свята у територіальному центрі Московського району відбулася зустріч – спілкування до «Дня Тетяни».
Присутні на заході дізналися про історію виникнення цього свята, про різні тлумачення та варіанти імені Тетяна, про те, який вплив ім’я справляє на характер людини, а також про народні прикмети, пов’язані з цим днем:
* Якщо на Тетяну морозно і ясно – буде хороший врожай.
* У Тетянин день сонце – до раннього прильоту птахів, сніг – до дощового літа, мороз і сонце – до хорошого літа.
Тетян з іменинами привітав своїм власним віршем активіст літературно-поетичного клубу «Парнас» Шамара Володимир Наумович. Він
побажав їм щастя, успіхів, здоров’я, щоб збулися всі мрії, щоб їх ангели просвітлювали на всяк час, охороняли від усього злого і заохочували до добрих справ.
Велику зацікавленість та жвавість викликала літературна вікторина «Отже, вона звалася Тетяною…», під час якої учасники свята змагалися у своїх знаннях та пригадували відомих актрис, співачок, відомих та знаменитих жінок, героїнь літературних творів на ім’я Тетяна, згадували пісні, пов’язані з цим іменем.
Посмішки, теплота та радість спілкування, бадьорість духу, доброзичливість – головне, що панувало під час цієї зустрічі.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: