• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Звичайна стрічка, голка, нитка, і раптом виникає канзаші, і хоч виходить наче швидко, але це магія душі

Звичайна стрічка, голка, нитка, і раптом виникає канзаші, і хоч виходить наче швидко, але це магія душі

Саме із таким відчуттям прекрасного підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основянського району захопились мистецтвом КАНЗАШІ (від похідного кандзасі «шпилька»), адже вишивка стрічками стала модною і в Україні.24 січня 2019 року відбувся майстер-клас із техніки виготовлення прикрас з атласної стрічки для всіх охочих опанувати цей вид, без перебільшення, мистецтва.

Протягом такої арт-години наші майстрині-початківці виготовляли вишукані квіти та невеличкі картини, якими можна оздобити волосся або відремонтувати одяг.
І хоча канзаші вперше з’явилися в Японії, наші майстри внесли у канзаші український колорит, виготовляючи маки та волошки. Для наших учасників майстер-класу виготовлення канзаші спочатку здалося дуже складним і клопітким процесом. Але, після закінчення чергового сеансу так званої арт-терапії, наші підопічні впевнено констатували, що виготовлення канзаші їх захопило, а для декого воно перетвориться на улюблене хобі. А хобі, як відомо, це дієвий спосіб боротьби зі стресом та гнівом, розвитку кругозору та впевненості в собі, а також підняття рівня самооцінки.

У заході взяли участь 30 осіб.

мастер-клас, Основ’янський терцентр, Терцентри