• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Звичайна стрічка, голка, нитка, і раптом виникає канзаші, і хоч виходить наче швидко, але це магія душі

Звичайна стрічка, голка, нитка, і раптом виникає канзаші, і хоч виходить наче швидко, але це магія душі

|

Саме із таким відчуттям прекрасного підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основянського району захопились мистецтвом КАНЗАШІ (від похідного кандзасі «шпилька»), адже вишивка стрічками стала модною і в Україні.24 січня 2019 року відбувся майстер-клас із техніки виготовлення прикрас з атласної стрічки для всіх охочих опанувати цей вид, без перебільшення, мистецтва.

Протягом такої арт-години наші майстрині-початківці виготовляли вишукані квіти та невеличкі картини, якими можна оздобити волосся або відремонтувати одяг.
І хоча канзаші вперше з’явилися в Японії, наші майстри внесли у канзаші український колорит, виготовляючи маки та волошки. Для наших учасників майстер-класу виготовлення канзаші спочатку здалося дуже складним і клопітким процесом. Але, після закінчення чергового сеансу так званої арт-терапії, наші підопічні впевнено констатували, що виготовлення канзаші їх захопило, а для декого воно перетвориться на улюблене хобі. А хобі, як відомо, це дієвий спосіб боротьби зі стресом та гнівом, розвитку кругозору та впевненості в собі, а також підняття рівня самооцінки.

У заході взяли участь 30 осіб.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: