«Несемо радість людям»

|

Під такою назвою відбулася зустріч – знайомство з творчістю Раїси Миколаївни Пруднікової, підопічної відділення денного перебування територіального центру  Московського району. Це було знайомство з дивовижною людиною, для якої хобі – це еліксир молодості.

Якщо займатися любимою справою – не існує віку, а любима справа Раїси Миколаївни – рукоділля. У сучасному світі рукоділля перестало бути необхідністю, але при цьому продовжує залишатись одним із самих популярних хобі. Це чудовий засіб самовираження.  Захоплення цікавим заняттям допомагає  людям поважного віку з користю проводити час, не думати про погане і, головне, зберігати на гідному рівні інтелектуальну та фізичну форму. І тому спеціалісти висловлюють думку про те, що творчість є одним з секретів довгого активного життя.

Раїса Миколаївна розповіла про своє захоплення, познайомила присутніх з техніками та матеріалами, які вона використовує під час виготовлення різноманітних виробів. Великий інтерес та зацікавленість викликала виставка робіт, запропонована на зустрічі, і присутні висловили побажання про проведення майстер – класу до Дня Святого Валентину.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: