Свято Хрещення починається ввечері 18 січня – православні відзначають Водохресний Святвечір. У цей день дотримуються посту. А назва Святвечір пішло від страви, яку традиційно готують перед святом Богоявлення – сочиво, яке готують з будь-якої крупи (можна з пшеничного або рисового) з медом, родзинками або іншими солодощами, які можна вживати в пісні дні.
Відразу після літургії у святвечір в православних храмах відбувається найголовніша особливість богослужіння на Хрещенні – чин Освячення води, яка називається водохресною водою. Водосвяття фактично відбувається два рази – у святвечір і в саме свято Богоявлення Господнє. Перша традиція походить, найімовірніше, від древніх християн, коли після Ранкової служби Богоявлення хрестили оголошених. А друга походить від звичаю палестинських християн у свято Хрещення Господнє приходити на Йордан до місця, де хрестився Спаситель. При цьому існує думка про те, що це «різна» вода. Це невірно – освячення води в обидва ці дні проходить по одному чину.
Храм ікони Божої Матері, який відвідали підопічні територіального центру знаходиться в Саржиному Яру. Церква дерев’яна, має два бокові вівтарі: верхній і нижній. Верхній приділ – на честь ікони Божої Матері «Відрада, або Втіха», нижній – на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело»
Підопічні приклонились до ікон, поставили свічки, помолились. Поспілкувалися з батюшкою на цікаві для них теми та залишилися задоволені відвідуванням храму.
Нехай це свято змиє всі печалі та принесе в життя все найкраще. Нехай подарує міцне здоров’я, нескінченне щастя і бажаний успіх, а головне, стане приводом для радісних подій в році, що наступив.