Психологічний відео – лекторій

З метою пропаганди здорового способу життя,  для підвищення психологічної компетентності підопічних, у територіальному центрі Московського району у рамках факультету «Здоровий спосіб життя» Університету третього віку проводяться заняття з психогімнастики та функціонує психологічний відео – лекторій. Керує цією роботою психолог терцентру Сокольська О.Л.

«Енергетичні вампіри» – тема чергової щотижневої зустрічі у психологічному відео – лекторії. Ми все частіше чуємо скарги близьких людей і самі говоримо: «З мене висмоктали всю енергію», «Я хронічно втомився», «У мене більше немає сил». Цей стан знайомий багатьом людям і хвилює багатьох. Всі хочуть знати, хто такі енергетичні вампіри і як їм протистояти. В першу чергу, як самому не стати вампіром для своїх близьких? Дуже важливо знайти порозуміння у цьому питанні, щоб вік не був проблемою спілкування, щоб люди похилого віку не тягнули енергію зі своїх близьких постійними скаргами та невдоволеннями, щоб були сили для здорового спілкування з молодим поколінням.

Після перегляду відео – ролику психолога Наталі Кучеренко «Енергетичні вампіри», відбулося активне його обговорення. Присутні з інтересом дискутували, обмінювалися думками і дійшли головного спільного висновку – ми потрібні один одному, тому необхідно більше довіряти та позитивно спілкуватися.

Зустріч була корисною для всіх її учасників, які отримали стимул для свого емоційного та духовного розвитку, а значить, і стимул для здорового способу мислення та здорового способу життя.

Like this:

%d bloggers like this: