Підопічні Новобаварського терцентру своїми руками створили “Зимове світло”

Зимове світло

Підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова своїми руками створювали “Зимове світло”.
Колись грецький герой Прометей зробив людям воістину божественний дарунок: вогонь. Свічка як джерело освітлення використовувалася людиною ще з III тисячоліття до н.е. Коштувала вона дорого, і купити її могла лише заможна людина.
Чи велика роль свічки в нашому житті? Думаю що так. Живий вогонь свічки необхідний в наш швидкісний час, щоб не забули, навіщо живемо. Запалена свічка – романтичний теплий аксесуар свята. Свята для багатьох, свята для двох, свята для одного … Полум’я від свічки здатне створити в кімнаті м’яку і чарівну атмосферу. При такому світлі дуже приємно спілкуватися і проводити час на самоті. Не кожна людина сьогодні має вдома свічки та красиві свічники для них. Але засмучуватися не варто. Адже гарний свічник завжди можна зробити своїми руками. При цьому в роботі можна використовувати звичайні матеріали. Дуже простий, але цілком витончений і цікавий свічник можна зробити зі скляної банки.
Свічник сьогодні – це не стільки функціональний предмет, скільки естетичний елемент оформлення простору. Тільки уявіть, як зміниться на краще святкове застілля, якщо між стравами розставити свічки в оригінальних і стильних підставках. Будь-яка трапеза може стати особливою, варто тільки внести нотку романтики – запалити свічки в ексклюзивних свічниках. Вогник свічки робить атмосферу кімнати загадковою і бентежливою, але водночас спокійною та умиротвореною. Навіть якщо свічка не горить, витончений свічник на полиці чи в серванті виступає гідним декором вашого житла.
Фантазії умільців немає межі, з чого лише не зустрінеш виробу у творчому світі. Ось і підопічні відділення денного перебування вирішили проявити свою індивідуальність, креативність і зробити своїми руками – «Зимове світло».

Це відмінне проведення часу, адже так можна не лише захоплено провести дозвілля, але і зблизитись один з одним.

smartcapture

Новобаварський терцентр, творчість, Терцентри