Підопічні Новобаварського терцентру своїми руками створили “Зимове світло”

|

Зимове світло

Підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова своїми руками створювали “Зимове світло”.
Колись грецький герой Прометей зробив людям воістину божественний дарунок: вогонь. Свічка як джерело освітлення використовувалася людиною ще з III тисячоліття до н.е. Коштувала вона дорого, і купити її могла лише заможна людина.
Чи велика роль свічки в нашому житті? Думаю що так. Живий вогонь свічки необхідний в наш швидкісний час, щоб не забули, навіщо живемо. Запалена свічка – романтичний теплий аксесуар свята. Свята для багатьох, свята для двох, свята для одного … Полум’я від свічки здатне створити в кімнаті м’яку і чарівну атмосферу. При такому світлі дуже приємно спілкуватися і проводити час на самоті. Не кожна людина сьогодні має вдома свічки та красиві свічники для них. Але засмучуватися не варто. Адже гарний свічник завжди можна зробити своїми руками. При цьому в роботі можна використовувати звичайні матеріали. Дуже простий, але цілком витончений і цікавий свічник можна зробити зі скляної банки.
Свічник сьогодні – це не стільки функціональний предмет, скільки естетичний елемент оформлення простору. Тільки уявіть, як зміниться на краще святкове застілля, якщо між стравами розставити свічки в оригінальних і стильних підставках. Будь-яка трапеза може стати особливою, варто тільки внести нотку романтики – запалити свічки в ексклюзивних свічниках. Вогник свічки робить атмосферу кімнати загадковою і бентежливою, але водночас спокійною та умиротвореною. Навіть якщо свічка не горить, витончений свічник на полиці чи в серванті виступає гідним декором вашого житла.
Фантазії умільців немає межі, з чого лише не зустрінеш виробу у творчому світі. Ось і підопічні відділення денного перебування вирішили проявити свою індивідуальність, креативність і зробити своїми руками – «Зимове світло».

Це відмінне проведення часу, адже так можна не лише захоплено провести дозвілля, але і зблизитись один з одним.

smartcapture

Подобається це:

%d блогерам подобається це: