• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Сьогодні, 29 січня 2019 року, підопічні терцентру Основ’янського району відвідали Музей археології ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Сьогодні, 29 січня 2019 року, підопічні терцентру Основ’янського району відвідали Музей археології ХНУ ім. В.Н. Каразіна

«АРХЕОЛОГІЯ»… ЯК БАГАТО В НІЙ ПРЕКРАСНИХ І ЗАГАДКОВИХ СТОЛІТЬ, ІСТОРІЇ, ОСНОВ, ЩО ВЕДУТЬ ДО ВІДКРИТТІВ.

Підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, попри слизькі тротуари та мінливі погодні умови, виявили бажання ознайомитись, а дехто згадати, зі стародавньою історією Харківщини. 29 січня 2019 року вони відвідали Музей археології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, відкриття якого стало знаковою подією в культурному житті міста Харкова, адже це музей сучасного типу, що відповідає всім критеріям так званого «живого музею».
Наші екскурсанти зразу помітили, що виставкові експонати – це пам’ятники матеріальної культури, знайдені саме харківськими археологами під час польових досліджень, а також відзначили, що у музеї зібрано одні з найбільших у державі та за її межами колекції предметів бронзового століття, скіфської епохи, античного часу, Черняхівської та салтовської культур. Відтак музей і отримав назву – Музей археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Дуже вразила сьогоднішніх відвідувачів музею і його окрема прикраса – виставкова зала, розташована на першому поверсі головного корпусу університету, виконана за ексклюзивним проектом, її художньо оформлені стіні та декоративні панно, а також авторські вітрини, які зберігають найцікавіші розкопки етапів існування наших пращурів від давніх часів до козацтва.

У заході взяли участь 30 осіб.

Музей, Основ’янський терцентр, Терцентри