• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Сьогодні, 29 січня 2019 року, підопічні терцентру Основ’янського району відвідали Музей археології ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Сьогодні, 29 січня 2019 року, підопічні терцентру Основ’янського району відвідали Музей археології ХНУ ім. В.Н. Каразіна

|

«АРХЕОЛОГІЯ»… ЯК БАГАТО В НІЙ ПРЕКРАСНИХ І ЗАГАДКОВИХ СТОЛІТЬ, ІСТОРІЇ, ОСНОВ, ЩО ВЕДУТЬ ДО ВІДКРИТТІВ.

Підопічні відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, попри слизькі тротуари та мінливі погодні умови, виявили бажання ознайомитись, а дехто згадати, зі стародавньою історією Харківщини. 29 січня 2019 року вони відвідали Музей археології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, відкриття якого стало знаковою подією в культурному житті міста Харкова, адже це музей сучасного типу, що відповідає всім критеріям так званого «живого музею».
Наші екскурсанти зразу помітили, що виставкові експонати – це пам’ятники матеріальної культури, знайдені саме харківськими археологами під час польових досліджень, а також відзначили, що у музеї зібрано одні з найбільших у державі та за її межами колекції предметів бронзового століття, скіфської епохи, античного часу, Черняхівської та салтовської культур. Відтак музей і отримав назву – Музей археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Дуже вразила сьогоднішніх відвідувачів музею і його окрема прикраса – виставкова зала, розташована на першому поверсі головного корпусу університету, виконана за ексклюзивним проектом, її художньо оформлені стіні та декоративні панно, а також авторські вітрини, які зберігають найцікавіші розкопки етапів існування наших пращурів від давніх часів до козацтва.

У заході взяли участь 30 осіб.

Like this:

%d bloggers like this: