• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Сьогодні, 31 січня 2019 року, у терцентрі Основ’янського району відбулось перше засідання клубу «Поетична мудрість»

Сьогодні, 31 січня 2019 року, у терцентрі Основ’янського району відбулось перше засідання клубу «Поетична мудрість»

|

ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ, ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ (Л. КОСТЕНКО)

Слухачі літературного факультету Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Основ’янського району, маючи потребу в спілкуванні із читачами-любителями поезії та місцевими поетами, 31 січня 2019 року зібрались на перше засідання клубу «Поетична мудрість», створення якого має на меті періодичне проведення інформаційних та поетичних заходів для духовного збагачення людей поважного віку при спілкуванні з поетичним словом.

Поезія, як океанська хвиля –
бурхлива й тиха водночас.
Думкам дарує ніжності вітрила,
щоб гостротою правди покарати нас.
Поет – це той, хто пробиває мури
та вміє словом душу прокричать. (А. Яремко)

Шанувальники поезії були приємно здивовані тим, що серед відвідувачів відділення денного перебування виявилось немало самобутніх, талановитих поетів. Наші любителі поетичного слова звернули увагу на багатогранність поетичного таланту Бєтнєва Л.С.: неповторна лірика, сатиричні вірші, влучні «епітафії» на відомих людей та друзів. А поезія Шатовської Л.І. знайшла сховані у кожному з нас глибини та своєю щирістю примусила відгукнутись душу. Вразили присутніх і зорові вірші Купріної Н.О., яка володіє і пензлем так, як і словом, та візуально втілює оспівані сюжети.
Присутні зазначили: справжній поетичний талант не старіє, а його шанувальникам додає розкоші в спілкуванні та гарного настрою в будь-яку пору року.

У заході взяли участь 19 осіб

Подобається це:

%d блогерам подобається це: