• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Танцювальний колектив привітав підопічних Немишлянського терцентру, учасників клубу активного довголіття та пенсіонерів

Танцювальний колектив привітав підопічних Немишлянського терцентру, учасників клубу активного довголіття та пенсіонерів

|

Танцювальний колектив «Джамілат» вітає зі старим Новым роком.

10 січня у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району відбувся звітний концерт танцювального колективу «Джамілат», який був приурочений до старого Нового року.

Танцювальний колектив «Джамілат» достатньо молодий, хоча вік учасниць достатньо солідний.  Багато людей думають, якщо не займався танцями у дитинстві та юності, то пізно починати. Але учасники гурту своїм виступом показали, що танцювати можна у будь-якому віці, при цьому отримувати задоволення, підтримувати себе у формі, дарувати радість і позитивні емоції іншим людям. Колектив «Джамілат» виконав більше десяти танцювальних номерів, вразив глядачів артистизмом та різноманіттям костюмів.

Всі присутні були у захваті від прекрасного концерту, вони йшли додому у доброму гуморі та в бадьорому настрої. Такі заходи сприяють покращенню емоційного стану пенсіонерів, допомагають урізноманітнити дозвілля та відчути себе молодшими.

У залі зібрались пенсіонери району, отримувачі послуги у відділенні денного перебування, учасники клубу активного довголіття «Самоварчик». Зустріч напередодні старого Нового року створила атмосферу свята і приємного знакомства з самодіяльними артистами.

 

 

 

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: