• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Творчий колектив «Райдуга» провів  засідання літературно-поетичного клубу «Парнас» у терцентрі Московського району

Творчий колектив «Райдуга» провів  засідання літературно-поетичного клубу «Парнас» у терцентрі Московського району

|

                                                                                                                                                         «Артмозаїка»

Творчий колектив «Райдуга», більшість членів якого є підопічними відділення денного перебування територіального центру Московського району, провів засідання літературно-поетичного клубу «Парнас» під назвою «Артмозаіка» і запросив членів клубу у чарівний світ краси, що з давніх-давен приваблює до себе людей.

Мова йшла про великий і різноманітний світ мистецтва, який існує на землі майже сорок тисячоліть. Він створений людиною і є невід’ємною частиною її життя, її вічним супутником. Він сповнений розмаїттям кольорів, звуків, образів. У ньому, як у дзеркалі, відображаються найкращі думки людей, прагнення до краси і щастя.

Було висвітлено різні жанри мистецтва, з теплом та насолодою глядачі приймали вірші, пісні та танці у виконанні колективу «Райдуга». Грецька міфологія, розповіді про Аполлона – покровителя мистецтв, бога світла, гармонії та поетичного натхнення, про юних дів – муз різних мистецтв, про сучасне мистецтво довели, що всі види мистецтва прекрасні, безсмертні, потрібні людям для того, щоб вони були чуйними, відвертими, могли творити добрі вчинки та співпереживати, радіти від щирого серця, виражати свої почуття та мрії, а основне – щоб опанувати головним мистецтвом – мистецтвом жити, адже ми українці.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: