• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує щодо основних показників з питань охорони праці за 2018 рік

Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує щодо основних показників з питань охорони праці за 2018 рік

|

Шановні роботодавці Холодногірського району м. Харкова!

         Протягом 2018 року на підприємствах Холодногірського району зареєстровано 20 нещасних випадків на виробництві, з яких 13 визнано страховими, 3 випадки визнано не пов’язаним з виробництвом, 4 випадки знаходяться у стадії розслідування (Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта», ТОВ «Системи прогресивної очистки», КП «Харківський метрополітен»,ТОВ «Варіант Агро Буд», ВП «Кременчуцька дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Полтавська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», КЗОЗ «Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи», ВП «Електровозне депо Харків-Головне» Регіональної філії «Південна залізниця»АТ «Укрзалізниця», ВП «Харківська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»,ВП «Харківська дистанція захисних лісонасаджень» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ВП «Сумська дистанція сигналізації та зв’язку» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»). Головними причинами нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за матеріалами розслідування було невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незадовільний технічний стан території, особиста необережність потерпілого.

        Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за 2018 рік охоплено 291 підприємство, організацію та установу. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 1695 осіб (99,7 % від запланованого), чисельність робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 6846 осіб (100 % від запланованого), медичні огляди пройшли 11511 працівників певних категорій (100 % від заплановоного). За результатами аналізу інформації щодо виконання Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам встановлено, що на 1745 заходів з охорони праці підприємствами витрачено 45997,42 тис.грн. Витрати на одного працюючого становили 1601,36грн.

      Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці, склала 2887 одиниць, а кількість атестованих робочих місць – 2886 одиниць. Таким чином, станом на 15.01.2019 на 1 підприємстві не атестовано 1 робоче місце. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить 99,96 %.
Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: