• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує

Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району інформує

|

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» АТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом  2018  року зареєстровано 831 звернення з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 165 звернень більше, або на 24,7 %, ніж за 2017 рік).

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (87,61 %  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням праці та соціального захисту населення опрацьовано 471 повідомлення про нещасний випадок (на 105 повідомлень більше, ніж за 2017 рік, або на 28,6 %), з них стосовно мешканців Холодногірського району – 402 (або  85,35 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 20 (4,24 %), мешканців  Харківської області – 28 (5,94 %),  мешканців інших областей України – 20 (4,24 %), мешканців інших країн – 1 (0,21 %).

За результатами опрацювання повідомлень встановлено, що 45,65 % випадків стались на вулиці; 39,28 % випадків стались з потерпілими вдома;           6,58 % випадків – це спортивні травми; 5,31 % випадків – в інших місцях (ринки, гаражі, кафе тощо); 3,18 % випадків – у громадському транспорті.

За матеріалами розслідувань 41 нещасного випадку  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: