• Головна
  • Новини
  • Новини
  • У Новобаварському терцентрі відбувся майстер – клас з виготовлення декору з паперових квітів

У Новобаварському терцентрі відбувся майстер – клас з виготовлення декору з паперових квітів

|

Прикрасимо дім своїми руками

У відділенні денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова відбувся майстер-клас звиготовлення декору з паперових квітів. Такий вид творчості відомий з давніх часів. Перші штучні квіти незалежно один від одного з’явилися в Стародавній Греції та Стародавньому Китаї. Тоді ними прикрашали виключно фасади будинків. Дивно, але матеріалами, з яких виготовляли перші штучні квіти, були фарфор і золото! Трохи пізніше їх стали робити з глини і пір’я, потім перейшли на пергамент. І вже в середньовічній Європі штучні квіти стали незамінним атрибутом усіх свят. У Лондоні і Парижі з’явилися великі фабрики з виготовлення штучних квітів, поступово вони перейшли і в світське життя.       

Незаперечна перевага паперових квітів від справжніх – безліч варіантів комбінування квітів і форм. До того ж такі квіти будуть радувати незрівнянно довше, ніж справжні, які з часом зів’януть.

Виготовлення паперових квітів – це простий і захоплюючий спосіб зайняти себе творчістю. Поетапне виготовлення паперових квітів може принести величезну користь, покращуючи дрібну моторику рук і балансуючи когнітивні функції мозку.            Результатом роботи підопічних територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова стала прикраса з паперових квітів у вигляді декору оформлення приміщення. Всі отримали позитивні емоції від захоплюючого процесу.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: