• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних та робітників  з ювілеями

Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних та робітників  з ювілеями

|

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати підопічних та робітників з ювілеями.

З ЮВІЛЕЄМ!

У січні ми вітали:

Андрєєву Катерину Петрівну с 85-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із травня 2015 року. Народилась в селі Пархомівка Харківської області. Закінчила всього 5 класів середньої школи, тому що вимушена була допомагати матері виховувати її молодших дітей. Після заміжжя переїхала до Харкова, працювала прибиральницею.
Пенсіонерка дякувала за якість обслуговування соціального робітника Скабардину Ніну Володимирівну
Голокоз Любов Іванівну с 85-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із жовтня 2018 року. Народилась на Харківщині. Після закінчення школи працювала продавцем та різноробочим.
Пенсіонерка дуже дякувала соціального робітника Ринзя Юлію Миколаївну за обслуговування.
Горбунову Євдокію Павлівну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з лютого 2012 року. Народилась в селі Нова Лозоватка Дніпропетровської області. Під час Великої Вітчизняної Війни втратила обох батьків. Навчалась у школі-інтернаті, після чого вступила до Криворізького будівельного технікуму. Після його закінчення молодого спеціаліста направили на роботу до Харкова, де вона і познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Все життя працювала в ХСУ – 10, відкіля і пішла на пенсію.
Пенсіонерка дякувала за обслуговування соціального робітника Кужелович Антоніну Іванівну.
Сироватченко Тамару Іванівну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з лютого 2012 року. Народилась в Росії у місті Кіров. В 1944 році її батька направили на роботу до Харківського заводу ім. Малишева і дівчинка разом з сім’єю переїхала в Харків. Після закінчення школи Тамара Іванівна по стопах батька пішла працювати на рідний завод, якому віддала 50 років.
Пенсіонерка дякувала за якісне обслуговування соціального робітника Дегтярь Ірину Володимирівну.
Стукову Ганну Степанівну с 85-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із січня 2009 року. Народилась в Харкові. Після закінчення школи вступила до Одеського технікуму приборобудівництва. 30 років працювала у відділі метрології на Харківському заводі «Оргтехніка».
Пенсіонерка дякувала за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Дегтярь Ірину Володимирівну.
Шевченко Ганну Корніївну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із серпня 2018 року. Народилась у Харкові. У 1956 році закінчила медичне училище. 50 років пропрацювала медичною сестрою в санепідемстанції.
Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм, особливо соціальному робітнику Головінової Тетяни Андріївни.

Еніну Тетяну Броніславівну з 50- річчям, працює в терцентрі із 2006 року. Найкращій показник роботи соціального робітника, це відгуки його підопічних, які характеризують Тетяну Броніславівну як професіонала у своїй сфері, працьовиту та душевну людину.
Ми бажали нашій співробітниці здоров’я і ще багато років дарувати своє тепло людям.

Ювіляри дякували співробітникам за роботу усього колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.
Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

   

Подобається це:

%d блогерам подобається це: