• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

Адміністрація терцентру Слобідського району продовжує вітати підопічних з ювілеями

|

З ЮВІЛЕЄМ!

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших робітників та підопічних з ювілеями.

МИ ВІТАЛИ:

11 січня Куксенко Тамару Федорівну с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з грудня  2008 року. Ветеран праці, «Дитина війни». Народилась в Харківській області. Після війни переїхала до Харкова і пішла працювати на завод. Загальний стаж пенсіонерки 50 років.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Ваніної Галини Миколаївни.

3 лютого Луханіну Ганну Касьянівну с 95-річчям,  перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із грудня 2013 року. Народилась в Росії, Білгородській області. В юному віці під час війни пережила окупацію. В мирний час приїхала до Харкова. Працювала на заводах імені Малишева та тракторних двигунів.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Похлібеніну Ольгу В’ячеславівну.

3 лютого Дубовік Євгенія Степановича с 85-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома із жовтня 2016 року. Інвалід 2 групи загального захворювання, ветеран праці, «Дитина війни». 23 роки працював головним інженером – заступником управляючого Харківського обласного відділення  Промстройбанка.

Пенсіонер дякував за обслуговування  соціальному робітнику Тесленко Ірини Володимирівни.

4 лютого Гордієнко Олену Павлівну с 80-річчям,  перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з травня 1999 року. Народилась на Харківщині.

На плечі жінки лягла тяжка доля – донька народилась інвалідом, тяжка форма ДЦП. Все життя жінка присвятила вихованню та догляду за дитиною.

Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування і за професіоналізм  соціального робітника Тугай Олени Олексіївни.

Ювіляри дякували співробітникам за роботу усього колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу.
Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: