• Головна
  • Новини
  • Новини
  • В Новобаварському терцентрі пройшло заняття з виготовлення листівок до 8-го березня

В Новобаварському терцентрі пройшло заняття з виготовлення листівок до 8-го березня

|

На порозі жіноче свято!


В рамках Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з факультету «Прикладного мистецтва» пройшло практичне заняття з виготовлення листівок до Міжнародного жіночого свята 8-го березня.

Лютневі морози поступово відступають, і настає календарна весна, ніжна й чарівна, стрімка й насичена у своєму бажанні проявити всю красу буття. Природа радіє, визирає сонечко і пестить нас своїм теплом. У всіх на душі святковий весняний настрій. Подарунок, зроблений своїми руками, таїть у собі тепло й особливу чарівність.

Традиційними подарунками на 8 березня є листівки та квіти. Листівки до 8 Березня — чудовий спосіб привітати рідних і близьких, численних колег, подруг і знайомих. Створюючи листівки, варто використовувати різні готові декоративні елементи. Різноманітні, красиві, яскраві, вони спрощують роботу і дають поштовх натхненню. Адже подарунок, зроблений своїми руками, такий дорогий та пам’ятний.
Студенти Університету третього віку створили святкові чарівні листівки та святковий плакат з найкращими побажаннями та вклавши любов й тепло всієї душі.

btr
smartcapture
btr

Подобається це:

%d блогерам подобається це: