• Головна
  • Новини
  • Новини
  • В терцентрі Основ’янського району відбувся правоосвітній захід на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

В терцентрі Основ’янського району відбувся правоосвітній захід на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

|

Я маю право!

21 лютого 2019 року в територіальному центрі надання соціальних послуг Основ’янського району міста Харкова при соціально — правовому факультеті «Університету третього віку» відбувся правоосвітній захід на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Харківській області Котляр Ганна Олексіївна розповіла підопічним відділення денного перебування про те, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» реалізується з метою підвищення юридичної грамотності українців, а також для того, щоб сформувати правову культуру у суспільстві. Спеціаліст пояснила слухачам, що одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Котляр Г.О. проінформувала відвідувачів відділення про юридичні клініки м. Харкова, а також про інші організації, де можна одержати безкоштовну юридичну допомогу, відповіла на численні особисті запитання відвідувачів в рамках правового поля.
Задоволені можливістю вирішення юридичних питань, всі учасники семінару подякували Котляр Ганні Олексіївні за корисну інформацію, надану допомогу та увагу.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: