Картина – це пісня без слів!

|

7 лютого 2019 року підопічні відділення денного перебування Шевченківського територіального центра надання соціальних послуг міста Харкова відвідали Харківський художній музей.

Сьогодні фонди Харківського художнього музею нараховують близько 25 тис. експонатів західноєвропейського, українського, російського живопису, графіки, скульптури. У сучасному світі мистецтво стає не просто складовою частиною, воно набуває статусу найважливішого елемента. Харківський художній музей – це храм мистецтва, який створювали і плекали не одне десятиліття.

     Сюди варто прийти тільки заради того щоб відчути цю чарівну атмосферу. Розглядаючи чергову картину, ви неодмінно відчуєте, як серце наповнюється чистотою і теплом, як струни вашої душі почнуть грати якусь ніжну мелодію, як у вашій голові з’являться нові думки і ідеї. Сюди варто прийти за знаннями, натхненням і душевним спокоєм. Екскурсії проводять справжні знавці і професіонали, які зможуть знайти відповідь на будь-яке питання.

Занурившись в світ прекрасного підопічні територіального центра запам’ятають Харківський художній музей тільки в найяскравіших фарбах.

dav

Like this:

%d bloggers like this: