Ліга сміху в терцентрі Московського району

|

5 лютого в територіальному центрі Московського району провели першу зустріч Ліги сміху для підопічних відділення денного перебування. Зустріч була присвячена початку Нового року за китайським календарем – року свині.

Учасники Ліги сміху з азартом змагалися в різних конкурсах. У гумористичному заході взяли участь всі охочі. Конкурс «Домашнє завдання» – показати гумористичний номер. З цим завданням усі впоралися блискуче. Далі був музичний марафон – наші «лігосмішники» обмінювалися жартами, добрими новорічними побажаннями та активно танцювали, заражаючи один одного відмінним настроєм.

Серед учасників Ліги сміху були люди з музичними здібностями, було багато музики, веселий шумовий оркестр і хоровий спів. Дякуємо за музичний супровід підопічним відділення денного перебування Мальцевій Л.П. і Кириченко Е.Ф.

Ліга сміху розвиває в нас почуття гумору і здатності до акторської майстерності, а також заряджає всіх позитивним ставленням до життя і дарує нових добрих і веселих друзів. Обстановка була легка і невимушена, що сприяє розслабленню і зняттю стресу. А значить брати участь в Лізі сміху – це здоровий спосіб життя. Час минув дуже швидко та учасники Ліги сміху забрали з собою добрі моменти життя і гарний настрій.

Like this:

%d bloggers like this: