Працюємо для людей

|

У рамках «Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки» щодо проведення міських заходів «Допоможи ближньому» у територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова у 2019 році продовжує працювати пункт прийому та видачі речей, які були в ужитку. Це дає змогу відповідній категорії мешканців району безкоштовно отримати речі згідно заяви та акту обстеження матеріально-побутових умов, що є вагомою підтримкою для сімей, які належать до категорії малозабезпечених. Благодійна допомога до пункту надходить від підприємств, організацій та установ всіх форм власності, приватних підприємців та населення.

Аналіз роботи пункту показав, що кількість мешканців району, які звертаються за речовою допомогою, у 2018 році значно зросла у порівнянні з 2017 роком. За січень 2019 року послугу отримали 57 громадян.

У поточному році робота пункту прийому та видачі речей, які були в ужитку, що працює у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, буде удосконалюватись для більш повного охоплення натуральною допомогою нужденних мешканців громади. Згуртованість, активна участь у долі людей, потрапивших у складні життєві обставини, а іноді і просто добре слово створюють ту необхідну атмосферу, що так потребують люди, які звертаються до терцентру, а також здобувають надію та впевненість у краще.

 

Like this:

%d bloggers like this: