• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Новобаварського терцентру прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів

Підопічні Новобаварського терцентру прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів

|

Рідна мова.

Рідна мова
Як сонця безсмертного коло,
Що креслить у небі путі,
Любіть свою мову й ніколи
Її не забудьте в житті!
Нехай в твоїм серці любові
Не згасне священний вогонь,
Як вперше промовлене слово
На мові народу свого!

В рамках Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з факультету «Культура, мистецтво та релігія» пройшло заняття на тему: «Рідна мова».

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Головні функції, що виконує мова — комунікативна, мислеоформлювальна, пізнавальна, емоційна, виражальна тощо.

Учні Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з захопленням прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів. З пройденого матеріалу визначили для себе, що найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, жива схованка людського духу, його багата скарбниця.

smartcapture
rbt
smartcapture

Подобається це:

%d блогерам подобається це: