• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Новобаварського терцентру прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів

Підопічні Новобаварського терцентру прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів

Рідна мова.

Рідна мова
Як сонця безсмертного коло,
Що креслить у небі путі,
Любіть свою мову й ніколи
Її не забудьте в житті!
Нехай в твоїм серці любові
Не згасне священний вогонь,
Як вперше промовлене слово
На мові народу свого!

В рамках Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з факультету «Культура, мистецтво та релігія» пройшло заняття на тему: «Рідна мова».

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Головні функції, що виконує мова — комунікативна, мислеоформлювальна, пізнавальна, емоційна, виражальна тощо.

Учні Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг Новобаварського району міста Харкова з захопленням прослухали історію рідної мови та відкрили для себе багато цікавих фактів. З пройденого матеріалу визначили для себе, що найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, жива схованка людського духу, його багата скарбниця.

smartcapture
rbt
smartcapture

Новобаварський терцентр, рідна мова, Терцентри