• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Індустріального терцентру відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва

Підопічні Індустріального терцентру відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва

Чаклунство кольору ночі.

19 січня 2019 року підопічні відділення денного перебування територіального центра Індустріального району міста Харкова відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва і подивилися виставу «Майська ніч, або утоплениця» за мотивами повісті Н.В. Гоголя.
Історія розвитку світу театральної ляльки практично неосяжна. Більше 65-ти років в Україні професійним провідником цього мистецтва є Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. Афанасьєва. За час свого існування цей театр не раз доводив і доводить знову і знову своєю першістю у сфері театральних і естетичних новацій. Сьогодні в репертуарі театру понад 25 вистав для дітей, і найбільший в Україні репертуар вечірніх вистав для дорослої аудиторії.

Містична історія «Майська ніч, або утоплениця» входить до циклу повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки» Н.В. Гоголя. Спектакль отримав однозначне визнання у глядачів, був динамічним, яскравим, веселим, з піснями, смішними сценками, танцями. А головне – зі щасливим кінцем. А це як раз те, чого не вистачає нам в повсякденному житті. «Майська ніч» в театрі ляльок додала нашим глядачам трохи гумору та гарного настрою. Ми ще не розучилися сміятися «за Гоголем», а значить, не все втрачено.
Адміністрація територіального центру висловлює величезну подяку адміністрації театру за надану можливість відвідати спектакль, а акторам – за прекрасну гру.

 

Індустріальний терцентр, Н.В. Гоголь, театр, терцентр