• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Підопічні Індустріального терцентру відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва

Підопічні Індустріального терцентру відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва

|

Чаклунство кольору ночі.

19 січня 2019 року підопічні відділення денного перебування територіального центра Індустріального району міста Харкова відвідали Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва і подивилися виставу «Майська ніч, або утоплениця» за мотивами повісті Н.В. Гоголя.
Історія розвитку світу театральної ляльки практично неосяжна. Більше 65-ти років в Україні професійним провідником цього мистецтва є Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. Афанасьєва. За час свого існування цей театр не раз доводив і доводить знову і знову своєю першістю у сфері театральних і естетичних новацій. Сьогодні в репертуарі театру понад 25 вистав для дітей, і найбільший в Україні репертуар вечірніх вистав для дорослої аудиторії.

Містична історія «Майська ніч, або утоплениця» входить до циклу повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки» Н.В. Гоголя. Спектакль отримав однозначне визнання у глядачів, був динамічним, яскравим, веселим, з піснями, смішними сценками, танцями. А головне – зі щасливим кінцем. А це як раз те, чого не вистачає нам в повсякденному житті. «Майська ніч» в театрі ляльок додала нашим глядачам трохи гумору та гарного настрою. Ми ще не розучилися сміятися «за Гоголем», а значить, не все втрачено.
Адміністрація територіального центру висловлює величезну подяку адміністрації театру за надану можливість відвідати спектакль, а акторам – за прекрасну гру.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: