Підтримка сімей, які здійснюють догляд за важкохворими членами родини

|

31 січня 2019 року відбулася робоча зустріч з терапевтами КНП «Міська поліклініка № 18» Харківської міської ради, яка була ініційована Координаційною радою з питань паліативної та хоспісної допомоги у місті Харкові. Робочу зустріч проводив член Координаційної ради, Роханськой А.О. Тема зустрічі: подальше удосконалення надання паліативної допомоги пацієнтам, які отримують даний вид допомоги в амбулаторних умовах.

Присутні продемонстрували високий рівень зацікавленості в покращенні амбулаторної паліативної допомоги своїм пацієнтам. На виконання рекомендацій Координаційної ради було заплановано проведення тематичних семінарів-модулів.

Перший модуль буде присвячений наданню медичної допомоги пацієнтам, які потребують паліативної допомоги, зокрема тактиці призначення знеболюючих препаратів при хронічному больовому синдромі. Другий модуль закцентує увагу лікарів на соціально-медичній складовій паліативної допомоги, тобто взаємодії з соціальними службами міста, громадськими організаціями та благодійними фондами. На робочій зустрічі було підкреслено необхідність навчання родичів важкохворих пацієнтів навичкам загального догляду за хворою людиною, що в сукупності з медичним патронажем призведе до суттєвого покращення якості життя людей, які потребують паліативної допомоги. Тому в навчальних планах зазначено охопити усі ланки допомоги пацієнтам: це удосконалення знань та навичок медичних сестер поліклінік, соціальних працівників територіальних центрів надання соціальних послуг, які здійснюють медичний патронаж, або надають соціальну послугу “паліативний догляд”.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: