• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Рекреаційний комплекс «Посмішка» у Індустріальному терцентрі-оздоровча ефективність рухової реакції

Рекреаційний комплекс «Посмішка» у Індустріальному терцентрі-оздоровча ефективність рухової реакції

|

                                                                                                

Рекреаційний комплекс «Посмішка».

У відділенні денного перебування територіального центра надання соціальних послуг Індустріального району міста Харкова проблемою підвищення оздоровчої ефективності рухової рекреації в зрілому і літньому віці займається Рекреаційний комплекс «Посмішка», який користується особливою популярністю серед наших підопічних.

Найчастіше у людей зрілого та похилого віку простежується тенденція до зниження фізичної активності, яка, у свою чергу, викликає різні хвороби та загальне погіршення самопочуття, зміни в організмі сприяють поступовому зниженню його життєдіяльності. В процесі занять в Рекреаційному комплексі «Посмішка» у наших підопічних знижується темп функціональних змін організму, обумовлених старінням, що відбивається на рівні їх фізичного здоров’я.

Адаптивна рухова рекреація є видом адаптивної фізичної культури, що дозволяє реалізовувати потреби осіб з обмеженими можливостями здоров’я в руховій активності, відпочинку, дозвіллі, спілкуванні. Рекреація – означає освіження сил, розвага, відпочинок. «Рухова» ж рекреація означає, що в процесі відпочинку наших підопічних переважає рухова діяльність з використанням провідного засобу – фізичної вправи та має пряме призначення для осіб з обмеженими можливостями здоров’я. Адаптивна рухова рекреація включає рухову та ігрову діяльність по створенню святкових заходів, активного відпочинку, дозвілля.

В рамках адаптивної рухової рекреації у відділенні розроблений досить великий арсенал засобів, методів, прийомів і підходів, які орієнтовані на формування діяльної мотивації, позитивного психоемоційного стану та зацікавленого ставлення до активного довголіття. Підопічні із задоволенням користуються послугами, що надаються комплексом: активно займаються оздоровчою фізкультурою, відвідують басейн і сеанси ароматерапії, фітотерапії, слухають профілактичні лекції, що дозволяє їм в літньому віці в першу чергу вирішувати завдання, пов’язані з профілактикою захворювань, відновленням функцій організму, підвищенням рівня здоров’я. Запрошуємо в Рекреаційний комплекс «Посмішка» всіх пенсіонерів та осіб з обмеженими можливостями здоров’я для продовження активного періоду свого життя.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: