Слобідський терцентр:«Стрітення іде, весну та кохання з собою веде!»

|

Стрітення іде, весну та кохання з собою веде

У Слобідському терцентрі у відділенні денного перебування відбулося свято кохання.

Як нестримно летить час! Ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами, а вже почався відлік останнього місяця зими – лютого. Хоча він за своїм характером найпримхливіший, та все ж сонечко вже повертає на весну – поступово день збільшується. Саме на третій місяць зими випадає одне з найбільших і найшановніших релігійних свят – Стрітення, яке відзначають 15 лютого. Цей день був змаганням для Зими та Весни. Саме 15 лютого вони зустрічалися і починали змагатися.

А який найромантичніший день лютого? Авжеж, це День Святого Валентина – день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі вчинки. А ім’я цьому почуттю – кохання…

Саме напередодні цих великих свят, зібравшись у залі терцентру, відвідувачі відділення денного перебування взяли участь у шоу – програмі «Трамвай кохання». Ведучі святкового заходу привітали присутніх зі святами, ознайомили їх з історією його виникнення, розповіли про звичаї та традиції, подарували валентинки з найкращими побажаннями. Всі з великим задоволенням співали пісні, читали ліричні вірші про кохання, брали активну участь в різноманітних конкурсах та вікторинах. І, як завжди громадська організація «Клементія» пригощала усіх присутніх солодощами.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: