Слобідський терцентр продовжує вітати своїх підопічних з ювілеями

|

Адміністрація терцентру Слобідського району та помічники народного депутата України Анатолія Денисенко продовжують вітати наших підопічних з ювілеями.

З ЮВІЛЕЄМ МИ ВІТАЛИ:

1 лютого Єрьоменко Валентина Васильовича с 90-річчям, Валентин Васильович перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з грудня 2013 року. Народився в Харкові. Після війни закінчив технікум машинобудування. До самої пенсії працював в Харківському науково-дослідницькому інституті «Електромаш».
Валентин Васильович дуже дякував за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Тінькової Галини Миколаївни.

6 лютого Гонтарь Раїсу Михайлівну с 90-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2017 року. Корінна Харків’янка. Працювала на панчішній та швейній фабриках. А потім 30 років віддала заводу ім. Малишева на посаді слюсаря механоскладального цеху.  Пенсіонерка дякувала працівникам терцентру за обслуговування, особливо соціального робітника Бордюг Ольгу Валеріївну.

11 лютого Остапчук Василя Сидоровича с 90-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2018 року. Учасник війни, ветеран праці. Народився на Україні в шахтарському місті Луганськ. Під час війни підлітком пішов у партизани. Все життя працював на шахті. На пенсії переїхав до Харкова. Пенсіонер дякував за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Бондаренко Надії Сергіївни.

11 лютого Толстоносову Ліну Василівна с 80-річчям, перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з березня 2003 року. Учасник війни, ветеран праці. Народилась на Харківщині в селі Нескучне. Після школи вступила до Харківського механіко-технологічного технікуму. 10 років працювала на Харківській фабриці імені Тінякова, потім у військовий частині – старшим бухгалтером.Пенсіонерка дякувала за обслуговування і за професіоналізм соціального робітника Ісаєвій Валентині Сергіївні.

Ювіляри дякували за роботу усього колективу терцентру, висловили щиру подяку за увагу команді народного депутата А. Денисенко за теплоту і турботу. Ми бажали нашим підопічним здоров’я, довгих років і міру над головою.

 

Like this:

%d bloggers like this: